Яка молярна частка етанолу C2H5OH у розчині, що містить 20 г етанолу і 100 г води

Кількість молей етанолу = 20/46 = 0,4348 моль.7 серпня 2022 р

Кількість молей етанолу = 20/46 = 0,4348 моль. n8 = кількість молей води = 100/18 = 5,555 моль. XA = 0,07259.

Молярна частка етилового спирту у водному розчині етилового спирту (C_2H_5OH) становить 0.25.

Відповідь: молярна частка етанолу у воді в розчині, що містить 20% спирту за масою 0.09.

Молярна частка етанолу в розчині 75,3 г етанолу та 525 г води дорівнює приблизно 0,053, отриманий обчисленням молей етанолу та води окремо, а потім визначенням відношення молей етанолу до загальної кількості молей.

Відповідь, підтверджена експертом, тому молі також будуть x. Отже, мольна частка води в розчині дорівнює 0. 5.